Kategoriler
 

İş Önlükleri

İş Önlükleri

İş Önlüğü

Günümüz itibariyle pek çok farklı işletme çalışma alanlarında çalışanlarına iş önlüğü giyme zorunluluğu getirmektedir. Ayrıca kamusal alan olarak tanımlanan alanlarda çalışanların iş önlüğü giymesi bir zorunluluk olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda ülkemizde iş önlüğü kıyafetine duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Firmamız ortaya çıkan iş önlüğü ihtiyacının karşılanması amacıyla müşterilerine önemli çözümler sunmaktadır. Firmamızın müşterilerinin beğenisine sunmuş olduğu iş önlüğü ürünlerinin uluslar arası kalite standartlarının çok üstünden olduğu daha önce bizimle iletişime geçerek iş önlüğü tedariğini bizden karşılayanlarca bilinmektedir. İş önlükleri, çalışma hayatında çalışanların çok daha etkili bir şekilde çalışmalarına olanak sağlayarak onların performansını olumlu yönde etkilemektedir.

 İş önlükleri çoğu zaman bir işletmeyi bir kurumu temsil eden armalarla donatılabilmektedir. Bu sayede çalışanların çalışma alanları ve hangi firma tarafından istihdam edildiği muhatapları tarafından da bilinmektedir. Bunun yanı sıra iş önlüklerinin oluşturulma sürecinde her firmanın kendi kriterlerine uygun olarak üretildiği ve firmanın vizyonunu yansıttığı da bilinmektedir. İş önlüklerinde bulunması gerekli olan bazı özellikler vardır. Bu özellikleri şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır;

  • İş önlükleri kurumsallığın bir göstergesi özelliğine sahip olmalıdır.
  • İş önlükleri kurumların tercihlerini tam olarak yansıtabilmelidir.
  • İş önlükleri çalışanların rahat bir şekilde çalışabileceği bir özelliğe sahip olmaktadır.
  • İş önlükleri iş güvenliğini ön plana çıkartmalıdır.
  • İş önlükleri cinsiyet farklılığına uygun özellikte üretilmelidir.
  • İş önlükleri yazlık ve kışlık özelliklere göre üretilmiş olmaktadır.
  • İş önlükleri dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma müsait olmalıdır.

Sıralanan bütün bu özellikler firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu iş önlüklerinin tamamında bulunmaktadır. Firmamız müşterilerine sunmuş olduğu ürünleri kalite kontrolünden geçirdikten sonra müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

En Ucuz İş Önlükleri

Firmamız ülke çapında hizmet sunan büyük toptancılarla çalışmaktadır. Tedarikçilerimizden büyük miktarlarda ürün satın almış olmamız nedeniyle çok uygun fiyatlı olarak iş önlüklerini satın almaktayız. Dolayısıyla müşterilerimize çok uygun fiyatlı olarak bu ürünleri sunmaktayız. Firmamızın kalite politikası gereği satın aldığımız ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunmadan önce iş önlüklerini kalite kontrol testlerine tabi tutmaktayız. Kalite kontrollerimizden olumlu not alan iş önlüklerini müşterilerimize sunmaktayız. Böylece firmamız en ucuz iş önlükleri müşterilere sunmak konusunda çok iddialı bir konuma yükselmektedir. Kamu kurum ve kuruluşların ya da özel sektör firmalarının iş önlüğü ihtiyacını karşılama noktasında oldukça iddialı bir hizmeti sunmaktayız. Bu sayede iş önlükleri tedariği konusunda bilinen bir firma olma özelliğine de sahip olmaktayız.

İşçi önlüğü ürünleri farklı model ve özelliklere bağlı olarak üretilmektedir. Bu noktada işçi önlüklerini bayan ve erkek işçi önlükleri olmak üzere ikiye ayırmak mümkün olmaktadır. Ayrıca iş önlükleri; yakalı iş önlükleri, cepli iş önlükleri ve kuşaklı iş önlükleri olmak üzere farklı model iş önlüklerinden söz etmek mümkün olmaktadır. Bazı iş önlükleri arkadan düğmeli olarak da üretilmektedir. Bunun yanı sıra iş önlükleri isteğe bağlı olarak kısa ve uzun olmak üzere de farklı modellerde üretilmektedir. Firmamız sıralanan bütün iş elbise modelleri konusunda etkili bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Hemen her gün yenilenen modellerimiz sayesinde müşterilerimizin iş önlüğü taleplerine anında karşılık vermekteyiz. Firmamız müşterilerimizin beğendiği ve satın aldığı ürünleri aynı gün içerisinde kargoya vermektedir.

İşçi önlükleri, çok geniş bir ürün yelpazesinden oluşmaktadır. Kuşaklı işçi önlükleri, vücudu iyice saran bir özelliğe sahipken, arkadan düğmeli önlüklerde ön taraf tamamen kapalı olmaktadır. Bunun yanı sıra V yakalı önlüklerde ise, hiçbir düğme bulunmamaktadır. Firmamız en yeni tasarım özelliklerine sahip iş önlüklerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunma politikasına sahip olan firmamız, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı işçi önlüklerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Böylece müşterilerimize oldukça avantajlı bir alışveriş olanağı sunan firmamız, en kaliteli iş önlüğü ürünlerini müşterilerine oldukça uygun fiyatlı olarak sunmaktadır.

İş Önlüğü İmalatı

İnsanlar yapmış oldukları işlerde farklı kıyafetler giymekte ve böylece işlerini daha rahat yapmaktadırlar. İş kıyafetleri kimi zaman insanların sağlığını korurken kimi zaman da iş güvenliğine önemli katkı sağlamaktadır. İş önlüğü de bu kıyafetlerden bir tanesi olup bazı alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Firmamız uzun yıllardır iş kıyafetleri alanında faaliyet göstermekte olup iş önlüğü üretimi de yapmaktadır. Perpa’da 3 katlı mağazamızla siz değerli müşterilerimizin iş önlüğü ve diğer kıyafetleri ihtiyaçlarınız firmamız tarafından rahatlıkla karşılanabilmektedir. Farklı ve modern iş önlüğü modellerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunan firmamız İstanbul’da faaliyet göstermesine rağmen ülkenin dört bir yanına kargo ile ürünlerini göndermektedir. Müşterilerimiz firmamız ürünlerini toptan ya da perakende olarak alabilmektedir.

Firmamız uzun yıllardır bu sektörde çalışmış olmanın vermiş olduğu tecrübeyle kaliteli ürünler üretmektedir. İş önlüğü üretimi firmamız bünyesinde bulunan 30 personel ile sağlanmakta ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretimler yapılmaktadır. Üretim aşamalarının tamamında firmamız yetkilileri tarafından kalite kontrolleri yapılmakta ve böylece müşterilerimize göndermiş olduğumuz ürünlerde herhangi bir sorun çıkmamaktadır. Firmamız tarafından yapılan iş önlüğü imalatı sayesinde müşterilerimiz dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun fiyatlara bu önlüklere sahip olabilmektedir. Firmamız tarafından üretilen iş önlükleri doğrudan müşterilerimize ulaşmakta ve araya farklı bir mağaza girmemektedir. Böylece üretimden sonra doğrudan alınan ürünlerin fiyatları haliyle gayet uygun olmaktadır.

Uzun yıllardır sektörde hizmet vermenin sağlamış olduğu tecrübe, müşterilerin beklentilerine cevap verme konusunda da oldukça yardımcı olmaktadır. Firmamız kadın çalışanların beğeneceği modelde iş önlüğü tasarlamakta ve bunların farklı seçeneklerini kadın çalışanların beğenisine sunmaktadır. Kadınlar için farklı renkte kumaş gibi farklı seçenekler bulunmakta olup aynı durum erkek çalışanlar için de geçerlidir. İş önlüğü üreten firmalar arasında en fazla çeşidi ve seçeneği firmamız sunarken, bununla birlikte söz konusu kaliteli ürünler için en uygun fiyatı yine firmamızda bulunmaktadır. İş önlükleri sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyatlarda olabilmektedir. İş önlüğü fiyatları kullanılan kumaşlara, tasarımına göre değişmektedir. Müşterilerimiz katalogda bulunan bu ürünlerden ihtiyaçları doğrultusunda istediklerini seçebilmektedir.

İş önlüğü üretimi oldukça kolay bir iş gibi gözükse de ciddi bir profesyonellik istemektedir. Çalışanların bu önlükler sayesinde iş yaparken daha rahat hareket etmeleri ve işteki performanslarının artması hedeflenmektedir. Bundan dolayı öncelikle iş önlüğü üretimi sırasında kullanılacak olan kumaşın yapılacak olan işe uygun bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Seçilen kumaşın mevsimlere uygun olması da gereken başka bir şarttır. Yaz mevsiminde kullanılacak önlüklerin kumaşının ince ve terletmeyen özellikte olması gerekirken kış mevsiminde kullanılacak önlüklerin ise nispeten daha sıcak tutacak olan kumaştan üretilmesi daha doğru olmaktadır. Ayrıca önlüğün tasarımı yapılırken çalışanlara uygun olması ve farklı beden seçeneklerinin bulunması gerekmektedir. Böylece çalışanlar önlüklerin içerisinde daha rahat edeceklerdir.

İş önlüğü üretimi sırasında çalışanların hangi işi yaptıklarının dikkate alınması gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse sağlık çalışanların genellikle beyaz önlük giymektedir. Beyaz önlüğün tasarımı da sağlık çalışanlarına uygun olarak yapılmakta ve önlere cepler eklenmektedir. Söz konusu ceplere kullanılan bir takım muayene araçları ya da farklı eşyalar konulabilmekte ve bu da ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Beyaz iş önlüğü daha ağır bir iş yapan çalışanlara verildiğinde ise istenilen kullanışlılığı sağlamayacaktır. Çünkü beyaz renk önlüğün çok çabuk kirlenmesine ve bununda dışarıdan belli olmasına neden olacaktır. Bundan dolayı daha ağır ve kirlenme olasılığı daha fazla olan işlerde çalışan kişiler için tercih edilmesi gereken önlüğün koyu renkte olması gerekmektedir.

Toptan iş önlüğü üretiminde yukarıda belirtilen hususların hepsinin dikkate alınması ve buna uygun bir tasarımın yapılması gerekmektedir. Bu da ciddi bir uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız uzun zamandır bu sektörde olduğundan bu uzmanlığa sahiptir. Ürün almak isteyen müşterilerimiz telefonla sipariş verebilecekleri gibi online olarak da sipariş verebilirler. Firmamız siparişleri aldıktan sonra gerekli hazırlıkları kısa bir sürede tamamlamakta ve üretime başlamaktadır. Üretim tamamlanır tamamlanmaz da kargo ile müşterilerimizin belirtmiş olduğu adreslere ürünler gönderilmektedir. Alınan ürünlerin ödemesi kredi kartı ile de yapılabilmekte olup ayrıca 9 taksit seçeneği de bulunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden üretilen iş önlüğü ve diğer iş kıyafetlerine daha uygun fiyatlara sahip olma için bizi aramanız yeterlidir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Bayan İş Önlüğü Doktor Veteriner/Laborant/Eczacı/Öğrenci Önlüğü
Klasik model bayan önlük; önü düğmeli, arkası kuşaklıdır. Sağ göğüs üzerinde ve alt iki yanda cep bu..
Bayan İş Önlüğü Öğrenci Önlüğü Alpaka Önlük İş Elbiseleri
Klasik model bayan önlük; önü düğmeli, arkası kuşaklıdır. Sağ göğüs üzerinde ve alt iki yanda cep bu..
İş Elbisesi, Önlük, İş kıyafeti
İş Elbisesi, Önlük, İş kıyafeti   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İş Önlüğü
İş Önlüğü   ..
İŞ ÖNLÜĞÜ , BAYAN ÖNLÜK ,KALİTELİ ÖNLÜK
İŞ ÖNLÜĞÜ , BAYAN ÖNLÜK ,KALİTELİ ÖNLÜK   ..
İş Önlüğü Boyundan Askılı Ön Önlük Mutfak Garson Aşçı Unisex
Siyah ön önlük,%75 polyester %25 viskon kumaştan üretilmiştir. Boyundan askılı, belden bağlamalıdır...
İş Önlüğü Boyundan Askılı Ön Önlük Mutfak Garson Aşçı Unisex
Bordo ön önlük. Boyundan askılı belden bağlamalıdır. %75 polyester %25 viskon kumaştan üretilmiştir...
Laborant Öğrenci Doktor Erkek Alpaka İş Önlüğü İş Güvenliği İş Elbiseleri
Klasik model, önü düğmeli, arkası kuşaklı ve her iki yan yırtmaçlıdır. Sol göğüs üzerinde ve alt iki..
is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler