Kategoriler
 

İş Pantolonları

TOPLU İŞ PANTOLONU, İŞÇİ PANTOLONU ALIMLARINIZ DA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

İş Pantolonu Ürünlerimizin Kalite ve Güvenirliğini Yaşayın

Zorlu iş yaşamı için geliştirilen iş pantolonu ürünlerimiz kalite ve güvenirliği açısından oldukça el verişli ürünlerdir. İş hayatı kolaylaştıran ve çalışanların güvenliğini de sağlayan iş pantolonu ürünlerimizin son teknolojik gelişmelere uygun bir şekilde üretildiği de bilinmektedir. Üstün kalitesi sayesinde uzun ömürlü kullanım özelliği de bulunan iş pantolonu ürünlerimizin modellerinin sürekli olarak güncellendiği de bilinmektedir. Firmamız bünyesinde pek çok farklı özelliğe sahip olan iş pantolonu ürünlerine rastlamak mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda sizlere sunmuş olduğumuz iş pantolonu modellerimizi sıralayacak olursak;

  • Gri İş Pantolonu
  • Çift Renk Soğuk Hava Depo İş Pantolonu
  • Gri Komando Cepli Pantolon
  • Lacivert Komando Cepli Pantolon
  • Kargo Cepli İş Pantolonu

Görüldüğü üzere pek çok farklı özelliğe sahip olan iş pantolonlarını firmamız bünyesinde bulmak mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra iş pantolonu kategorinde yer alan pantolon ürünlerimizin sürekli güncellendiği ve yeni modellerin de eklendiği bilinmektedir.

Gri İş Pantolonu Ürünlerimiz

Gri iş pantolonu ürünlerimiz tüm sahalarda kullanıma uygun olan pantolonlardır. S, M, L, XL bedenli gri iş pantolonu ürünlerimiz firmamızda mevcuttur. Gri iş pantolonu ürünlerimizde iki ön cep mevcuttur. Oldukça kaliteli bir kumaştan üretilmiştir. Mevsimlik kullanım içinde uygun olan gri iş pantolonu ürünlerimiz aynı gün kargoya da verilebilmektedir.

Çift Renk Soğuk Hava Depo İş Pantolonu

Çift renk soğuk hava depo iş pantolonu ürünlerimiz soğuk hava depoları gibi soğuk ortamlarda çalışanlar için tasarlanmıştır. Arka bel kısmını ve böbrekleri soğuktan koruma amacıyla tasarlanmış olan çift renk soğuk hava depo iş pantolonu ürünleri, oldukça faydalı ürünlerdir. İki yan paçasında fermuar bulunan çift renk soğuk hava deposu iş pantolonu ürünlerimiz bu sayede üzerinizden kolay çıkarılmaktadır. Dış kumaşın su iticili akrilik kaplama ile üretildiği ürünlerimiz Oxford kumaştan üretilmiştir. İç kısımları ise tela, elyaf ve polyester astardan oluşmaktadır. Bu ürünleri; S,M, L, XL bedenli olarak firmamızdan temin etmek mümkün olmaktadır.

Gri Komando Cepli Pantolon

Çekmeyen pamuktan üretilmiş olan gri komando cepli pantolon ürünlerimiz 1. Kalite sanforlu bir üründür. Arka bel bölgesinin lastikli olduğu gri komando cepli pantolon ürünlerimizin bacak kısımlarında kumpas cep bulunmaktadır. Pantolonun ön kısmında ise iki adet cep mevcuttur. Pantolonun arka kısmında ise tek cep mevcuttur. İş pantolonumuzun S, M, L, XL ve XXL bedenlerini firmamızdan temin etmek mümkün olmaktadır. Bu model pantolonlar çok cepli iş pantolonları arasından en çok tercih edilen modellerdendir. Özellikle ağır sanayi ve bakım üniteleri gibi yoğun performans gerektiren iş sahalarında tercih edilmektedir.

Lacivert Komando Cepli Pantolon

Lacivert komando cepli pantolon ürünlerimiz çekmeyen pamuklu kumaştan üretilmiştir. Arka belin lastikli olduğu bu ürünlerimiz 1. Kalite sanforludur. Bacak kısmında ( Sağ Kısımda) kumpas cebi bulunan ürünlerimizin iki de ön cebi mevcuttur. Pantolonumuzun sağ kısmında kumpas, sol kısmında ise kargo cep mevcuttur. Arka kısımda ise tek cep mevcut olmaktadır. Çok cepli iş pantolonları arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan lacivert komando cepli pantolon ürünlerimiz, ağır sanayi ve bakım üniteleri gibi alanlarda sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Kargo Cepli İş Pantolonu

Pek çok farklı iş alanında kullanıma uygun olan kargo cepli iş pantolonu ürünlerimiz, paça reflektörü ya da reflektörsüz olarak da temin edilebilmektedir. Bunun yanı sıra komando cepli ya da cepsiz bir şekilde de temin edilebilen bu ürünlerimiz oldukça uzun ömürlü bir kullanım özelliğine sahiptir. Kot kumaş ürünlerinden de üretilmiş olan kargo cepli iş pantolonu ürünlerimizi, aynı gün içerisinde kargoya vererek müşterilerimize ulaştırmaktayız.

İş pantolonu ürünlerinin temini noktasında son derece etkili bir hizmeti sunan firmamız, iş pantolonu ürünlerinin modellerini ihtiyaçlara göre de çeşitlendirmektedir. Bu doğrultuda sürekli güncellenen iş pantolonu kategorisinde sürekli olarak yeni ürünler yer almaktadır.  İş pantolonu ürünlerimizin tamamında çok farklı model çeşitliliği bulunmaktadır. İş pantolonu ürünlerimizin farklı kombinasyonlarını firmamızdan temin etmeniz mümkün olmaktadır. Bunun için tek yapmanız gerekli olan şey ise; sıralanan bu modeller arasından size en uygun olan modeli seçerek bize ulaşmanız.

İş Pantolonu İmalatı

İnsanlar çalıştıkları işlerde farklı kıyafetler kullanmak suretiyle hem güvenliklerini sağlamakta hem de performanslarını artırabilmektedir. Bu kıyafetlerden bir tanesi de iş pantolonu olup çalışanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. İş pantolonları firmamız tarafından üretilmekte ve müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Firmamız tarafından üretilen ürünlerin farklı modelleri bulunmakta ve çalışanlar kendi pozisyonlarına göre uygun olanı seçmektedir. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamızın Perpa’da 3 katlı mağazası bulunmaktadır. Yıllardır bu sektörde bulunan ve edinmiş olduğu tecrübe sayesinde kaliteli ve kullanışlı iş kıyafetleri üreten firmamız müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir. Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilen ürünler oldukça uzun ömürlüdür. İş pantolonu üretimi sırasında çalışanların ihtiyaçları dikkate alınmakta ve modeller buna göre tasarlanmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurmuş olduğu 30 uzman personel sayesinde kaliteli ürünler üretmektedir. Üretimin dikiminden kesimine kadar olan her aşamasında kalite kontrol yapılmakta ve iş pantolonu gibi önemli bir kıyafetin sorunsuz bir şekilde üretilmesi sağlanmaktadır. Kalite kontrolleri sırasında uygun olmayan ürünler müşterilerimize kesinlikle gönderilmemektedir. Toptan iş pantolonu üretimi sırasında müşterilerimizin istekleri dikkate alınmakta ve bu isteklere uygun olacak farklı seçenekler sunulmaktadır. Ürettiğimiz kıyafetlerkomando cepli, yan cepli, kapaklı cepli, dizde alet cepli ve klasik cepli olabilmekte ve çalışanların ihtiyaçlarına göre bunlar pantolonlara eklenebilmektedir. Böylece iş pantolonu çalışanlara kolaylık da sağlamakta bu da çalışanların performanslarına olumlu bir şekilde yansımaktadır.

İş pantolonu imalatı sırasında farklı kumaşlar kullanılmakta olup müşterilerimiz bunlar arasında istediklerini seçebilmektedir. Kot gibi nispeten daha sert kumaşlardan bu ürünler üretilebildiği gibi kumaş gibi yumuşak kumaşlarda kullanılmaktadır. Bu seçenekler yapılacak işin türüne göre tercih edilmekte olup ayrıca pantolonların çalışanların hareket kabiliyetlerini kısıtlamamasına özen gösterilmektedir. Üretim esnasında bu hususa özellikle dikkat edilmekte ve çalışanların performansı bu sebepten düşmemektedir. Ayrıca iş pantolonu üretimi sırasında müşterilerimizin istedikleri logo ya da benzer şeyler pantolonların üzerine eklenebilmektedir. Bu da kurumların prestijlerini artırıcı yönde etki yapmaktadır. Tüm bunlara rağmen firmamız tarafından üretilen kaliteli iş pantolonu fiyatları dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun seviyededir. Bunun nedeni ise üretilen pantolonların doğrudan müşterilerimize ulaşmasıdır.

Firmamız tarafından üretilen iş pantolonu çeşitleri oldukça fazla olup bunlardan başlıca olanları şunlardır:

  • Çift Renk Soğuk Hava Depo İş Pantolonu
  • Gri Komando Cepli Pantolon
  • Gri İş Pantolonu
  • Lacivert Komando Cepli Pantolonu
  • Kargo Cepli İş Pantolonu

Yukarıda bulunan çeşitlerin üzerinde müşterilerimiz tarafından istenilen değişiklikler yapılabilmektedir. Bu modellere logo eklenmesi, cep eklenmesi gibi değişiklikler yapılmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek seviyede olması sağlanmaktadır. Ayrıca bunların dışında da farklı modellerimiz bulunduğu gibi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yeni modeller de üretilebilmektedir. Bu modelleri bayan ve erkek çalışanlar için modelleri mevcut olup bu ürünler S, M, L, XL beden ölçülerinde bulunmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen iş pantolonu çeşitleri farklı özelliklere sahiptir. Söz konusu özellikler sayesinde çalışanlar çevrenin olumsuz etkilerinden en az şekilde etkilenmekte ve bu da çalışanların performanslarının daha da yükselmesine neden olmaktadır. Pantolonların yapımında kullanılan kumaşların özellikleri bunun en önemli nedenleri arasında yer alırken pantolonlar üzerinde bulunan ceplerde iş sırasında çalışanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Soğuk hava deposu gibi yerlerde çalışanlar için kalın ve sıcak tutma özelliği bulunan kumaşlarla iş pantolonu üretimi yapılırken daha sıcak ortamlar için ise daha ince ve çalışanları rahatsız etmeyecek kumaşlar kullanılmaktadır. Özel tasarım olarak üretilen bu ürünler kolay kolay yıpranmamakta ve uzun süre rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan 30 kişilik uzman personel sayesinde aylık 100.000 iş pantolonu ve diğer iş kıyafetlerini üretme sahiptir. Böylelikle müşterilerimizin yüksek sayılı kıyafet istekleri rahatlıkla karşılanabilmektedir. Uzun zamandır sektörde hizmet veren ve sunmuş olduğu kaliteli iş kıyafetleri ile marka haline gelmiş olan firmamızdan online olarak da toptan ya da perakende alışveriş yapmak da mümkündür. Firmamıza verilen siparişler kısa sürede tamamlanmakta ve ürünler müşterilerimize kargo ile gönderilmektedir. İş pantolonu ya da diğer iş kıyafetlerinden alan müşterilerimiz ödemelerini kredi kartıyla 9 taksit şeklinde ödeme imkanına sahiptir. Firmamız tarafından üretilen kaliteli ürünler böylece hem uygun fiyatlara hem de kolay ödeme seçenekleri ile alınabilmektedir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
ÇİFT RENK SOĞUK HAVA DEPO PANTOLONU
AÇIKLAMALAR   Dış kumaş su iticili akrilik kaplama oxford kumaş,iç kısım 300 gr elyaf,tela ..
GRİ İŞ PANTOLONU
GRİ İŞ PANTOLONU   ..
HARMANDAN KARIŞIM TEKNİK SERVİS İŞ PANTOLONU
HARMANDAN KARIŞIM TEKNİK SERVİS İŞ PANTOLONU TOPLU ALIMLARDA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEREK ÖZEL İNDİRİM..
HARMANDAN KARIŞIM TEKNİK SERVİS İŞ PANTOLONU GRİ
HARMANDAN KARIŞIM TEKNİK SERVİS İŞ PANTOLONU GRİ TOPLU ALIMLARDA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEREK ÖZEL İND..
İŞ PANTOLONU | KARGO CEPLİ İŞ PANTOLONU | ÇOK CEPLİ İŞ PANTOLONLARI
İŞ PANTOLONLARI HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİ Şuanda incelemekte olduğunuz ürünlerimiz sürekli Renk,Beden v..
KARGO CEPLİ İŞ PANTOLONU
TOPLU İŞ PANTOLONLARI ALIMLARINIZDA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. ŞUANDA İNCELEMEKTE OLDUĞUNUZ İŞ ELBİ..
LACİVERT İŞÇİ PANTOLONU
%70 Pamuk % 30 Polyester, kumaştan üretilmektedir. Tüm sahalarda kullanıma uygundur. SMALL MEDİUM ..
MEMBRANLI OXFORD SU GEÇİRMEZ KUMAŞ KIŞLIK İŞ PANTOLONU
MEMBRANLI OXFORD SU GEÇİRMEZ KUMAŞ KIŞLIK İŞ  PANTOLONU - İÇİ 200 GR DİKİŞLİ ELYAF KAPİTONELİ B..
is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler