Kategoriler
 

İş Tulumları

İş Tulumları

İş Tulumu Ürünlerimiz

İş tulumu, çalışma sırasında çalışanların hareket kabiliyetini kısıtlamayacak aynı zamanda onların güvenliğini de sağlayacak ürünlerdir. Bu noktada iş şartlarına uygun olarak iş tulumu ürünlerinin tercih edilmesi önemli olmaktadır. İş tulumu ürünlerinin meslek gruplarının kendilerine has gereksinimleri karşılayacak bir özellikte bulunması pek çok bakımdan önemli bir husustur.

Günümüz itibariyle iş tulumu ürünleri yalnızca çalışanları kirden koruyan ve genellikle de çalışanlar tarafından pek sevilmeyen bir ürün olmaktan çıkmıştır. Günümüzde içeriğinde moda unsurlarını da barındıran ve hijyenik şartları da gözeten pek çok farklı iş tulumu ürünleri piyasada bulunmaktadır.

Bu doğrultuda müşterilerimize sunmuş olduğumuz iş tulumu ürünlerimizin kalitesi ve uzun ömürlü kullanım olanağı gibi pek çok olumlu özelliği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra İş tulumu ürünlerimiz aşağıda sıraladığımız kriterlere de uygu olarak üretilmiştir;

 • İş tulumu ürünlerimiz çalışanlarının hareketlerini kısıtlamamaktadır.
 • Hijyen koşullarına sahip olan ürünlerdir.
 • Dikiş bölümleri zorlamalara karşı dayanıklıdır.
 • İş tulumu ürünlerimiz sık yıkama koşullarında dayanıklıdır.

Firmamız bünyesinde pek çok farklı modeldeki iş tulumlarını müşterilerimize sunmaktayız. Bu noktada Müşterilerimize sunduğumuz iş tulumu modelleri şunlardır;

 • Siyah bahçıvan iş tulumu elbisesi
 • Bahçıvan iş tulumu elbisesi
 • Cerva Be-01-004 gri bahçıvan tulumu
 • Soğuk hava depo tulumu
 • Saks mavi askılı iş tulumu
 • Lacivert bahçıvan iş tulumu
 • Çift renk soğuk hava depo tulumu
 • Reflektörlü iş tulumu
 • Kolsuz iş tulumu
 • Tek kullanımlık iş tulumları

Görüldüğü üzere pek çok farklı modelde iş tulumlarını firmamızdan temin etmek mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda firmamızın iş tulumları modellerinin sürekli olarak güncellendiği de bilinmektedir.

Bahçıvan İş Tulumu Elbiseleri

Firmamızda bahçıvan iş tulumu elbiseleri kategorisinde yer alan ürünlerimiz; siyah bahçıvan iş tulumu elbisesi, Lacivert bahçıvan iş tulumu elbisesi, Cerva Be-01-004 gri bahçıvan tulumu elbisesi gibi ürünlerdir. Bahçıvan iş tulumu elbiselerinin çeşitleri ve modelleri farklı ihtiyaç alanlarına göre sürekli bir şekilde firmamız tarafından güncellenmektedir. İş tulumu elbiseleri kategorisinde ne çok tercih edilen modeller arasında yer alan bahçıvan iş tulumu ürünlerinin pek çok farklı alanda kullanıma uygun olduğu da bilinmektedir.

Soğuk Hava Depo Tulumları

Soğuk hava depo tulumları çalışanları soğuk havadan korumaya yönelik geliştirilmiş ürünlerdir. Bu noktada iki farklı soğuk hava depo tulumu modelini müşterilerimize sunmaktayız. Bu modellerden birincisi standart soğuk hava depo tulumu diğeri ise; çift renk soğuk hava depo tulumu ürünüdür. Soğuk hava depo tulumu ürünlerimiz -35 dereceye kadar koruma etkisine sahiptir. Dış kumaş ise su itici akrilik kaplamadır. İç kumaş ise elyaf ve polyester astardan üretilmiştir. Yan paçalarından fermuar bulunan ürünlerimizin tüm renk ve beden çeşitleri mevcuttur.

Reflektörlü İş Tulumu

Kaliteli kumaştan üretilen reflektörlü iş tulumları ürünlerimiz oldukça dayanıklı ürünlerdir. Kol bölgesinde, bacak bölgesinde ve göğüs bölgesinde reflektör bulunan iş tulumu ürünlerimiz çalışanların dikkat çekmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra çok cepli özelliği sayesinde kullanıcıya kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Reflektörlü iş tulumlarımızın modelleri sürekli olarak güncellenmektedir.

Kolsuz İş Tulumu

Kolsuz iş tulumu elbisesi çalışma şartlarına göre şekillenmiş elbiselerdir. Bu noktada özellikle sıcak hava koşullarında tercih edilen iş tulumu elbiselerinin farklı model ve renk çeşitleri de bulunmaktadır. Kolsuz iş tulumu kategorimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sürekli bir şekilde güncellenmektedir.

Tek Kullanımlık İş Tulumları

Tek kullanımlık iş tulumları kategorisinde pek çok farklı ürün yer almaktadır. Bu noktada çeşitli renk alternatiflerinin bulunduğu tek kullanımlık iş tulumu ürünlerimiz, kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahiptir. Tek kullanımlık iş tulumlarımız, kapşonludur. Kapşon kenarı, paçası, beli ve kol ağızları lastiklidir. Ön kısmı ise rahat giyilebilirlik açısından fermuarlıdır. Fermuar başlıkları ise kilitlidir.

Firmamız iş tulumları temini konusunda son derece iddialıdır. Bu noktada müşteri memnuniyeti odaklı olarak ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

İş Tulumu İmalatı

İnsanların yapmış oldukları işlerden bazılarından bir takım kıyafetlerin giyilmesi gerekmektedir. İşin türüne göre giyilecek olan kıyafetin özellikleri de farklılık göstermektedir. İş güvenliği ve işçi sağlığını korumak adına kullanılan kıyafetlerden bir tanesi de iş tulumu olup bu kıyafet tek parçadan oluşmaktadır. Firmamız tarafından da üretimi yapılan iş tulumları vücudun büyük bir bölümünü sarmakta ve çalışanları dış etkenlerden korumaktadır. Yapılacak olan işin türüne bağlı olarak firmamız tarafından ona uygun kumaş seçimi yapılmakta ve böylece müşterilerimizin kıyafetten beklentisi sağlanmış olmaktadır. Ayrıca farklı modellerde de üretimler yapılmakta ve bunlar firmamıza ait katalogda yer almaktadır. Müşterilerimiz söz konusu katalogdan rahatlıklar seçim yapabilmekte ve bu seçime göre de siparişlerini verebilmektedir.

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız bünyesinde 30 uzman personel bulundurmaktadır. Bu personeller sayesinde müşterilerimizden gelen yüklü iş tulumu siparişleri rahatlıkla yapılabilmekte ve zamanında müşterilerimize teslim edilmektedir. Ayrıca iş tulumu üretimi sırasındaki kesim, dikim ve tasarım aşamaların tamamı uzman personelimiz sayesinde son derece kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Bu aşamaların her birinde kalite kontrol yapılmakta ve belirlenen kriterlere uymayan ürünler müşterilerimize gönderilmemektedir. Bu ve bunun gibi farklı yöntemler sayesinde ürünlerimizin kalitesi artmakta ve uluslararası kalite standartlarına uygun hale gelmektedir. Müşterilerimiz firmamızdan perakende ve toptan olarak iş tulumu alabilmektedir. Bunun için online sipariş verme seçeneği de bulunmakta olup üretimi tamamlanan ürünler hızlı bir şekilde müşterilerimize gönderilmek üzere kargoya verilmektedir.

Firmamız tarafından üretimi yapılan ürünlerde kullanılan kumaşların kaliteli ve kısa sürede yırtılacak cinsten olmamasına özen gösterilmektedir. İş tulumu kullanan personellerin yapmış olduğu farklı işlerden dolayı dayanıklı olması ve kısa sürede yıpranmayacak özellikte olması firmamız üretimlerinin genel özellikleri arasında yer almaktadır. Ayrıca iş tulumu imalatı yapılırken ürünler kışlık ve yazlık olarak ayrı kumaşlardan üretilmektedir. Kış mevsiminde kullanılacak ürünlerin çalışanları sıcak tutacak kalınlıkta ve özellikte olmasına özen gösterilirken yaz mevsiminde kullanılacak ürünlerin ise çalışanları terletmeyecek ve ter emici özellikte olması sağlanmaktadır. Ayrıca iş tulumu vücudun büyük bölümünü sardığı için yaz mevsiminde kullanılacak ürünlerin bazı noktalarında havalandırma delikleri bulunmaktadır. Bu da işçilerin daha rahat ve bunalmadan çalışmalarını sağlamaktadır.

İş tulumu üreten firmalar arasında üretmiş olduğu kaliteli ürünlerle bir adım öne çıkan firmamız çalışanların bu tulumlar içerisinde rahat edebilmesi için tercihe bağlı olarak likralı ve pamuklu kumaşlar da kullanmaktadır. Bu kumaşların dışında çalışanların hareketlerini kısıtlayan dikim ve kesimlerden kaçınılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen iş tulumu kullanan işçilerin olabildiğince rahat hareket etmesi sağlanmakta ve bu sayede işçilerin performanslarının artması hedeflenmektedir. Ayrıca çalışanların yaptıkları işe bağlı olarak diz, dirsek gibi eklem noktalarına destek olması amacıyla özel eklentiler yapılabilmektedir. Bu da işçilerin zarar görmeden daha rahat çalışmalarını sağlamaktadır.

Firmamız tarafından üretilen iş tulumu ve diğer iş kıyafetleri hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Bu kaliteli ürünlerin fiyatlarının dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun olmasının temel nedeni üreticiden müşteriye doğrudan ulaşmasıdır. Araya aracı girmesi, aracı mağazanın kar ve masrafları ürüne eklemesine neden olmakta bu da fiyatları artırmaktadır. Firmamızda böyle bir durum olmadığı için fiyatlarımız son derece uygundur. Firmamızda bulunan 30 uzman personel sayesinde aylık 100.000 gibi büyük bir rakamda üretim yapılabilmektedir. İş tulumu üretimi konusundaki firmamızın kapasitesinin yüksek olması müşterilerimizin bu alandaki isteklerine rahatlıkla cevap verebilmeyi sağlamaktadır. Kaliteden ödün vermeden hem hızlı hem de uygun fiyata iş tulumlarını firmamız siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Firmamız tarafından uzun zamandır toptan iş tulumu üretimi yapılmakta ve bundan dolayı büyük bir tecrübe elde etmiş durumdadır. Bu tecrübe sayesinde uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretmiş olduğu ürünlerle dikkat çekmektedir. Firmamızda online sipariş seçeneği de bulunmakta olup müşterilerimizin buradan ya da telefonla vermiş olduğu perakende ya da toptan siparişler çok kısa bir sürede tamamlanarak kargo ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Müşterilerimiz firmamıza ödemelerini kredi kartı ile de yapabilmekte ve bu şekilde yapılan ödemelerde 9 taksit seçeneği bulunmaktadır. Modaya uygun şekilde tasarlanan ve iş alanında hem hareket becerisini kısıtlamayan hem de dış etkenlere karşı koruma sağlayan tulumlardan almak için firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Bahçıvan Tulumu | İşçi Bahçıvan Tulumu
Bahçıvan Tulumu Bel formu yanlardan düğme ile ayarlanabilir. Rahat hareket için askılık arkaları la..
Soğuk İklim Tulumu
Bondit Kumaş,  Bondit Kumaş yerli kalitesi iş elbiselerinde tercih edilen, ithali ise günlük..
is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler