Kategoriler
 

İşçi Yağmurluklar

İşçi Yağmurluklar

Yağmurluk Modellerimiz

Yağmurlu havalarda ıslanmamak için giyilen ve su geçirmez kumaştan üretilmiş olan giysileryağmurluk olarak isimlendirilmektedir. Yağmurluk modellerimiz yağışların bol olduğu sonbahar ve ilkbahar mevsiminde çok daha fazla talep görmektedir. Bu doğrultuda ürün tedariklerimizi müşterilerimizin taleplerine göre şekillendirerek stoklarımızı bu dönemlerde daha çok arttırmaktayız. Bundan dolayı müşterilerimizin yüklü miktarlardaki yağmurluk taleplerini dahi çok kısa bir süre içerisinde karşılamaktayız. Müşterilerimize çok geniş bir çerçevede farklı yağmurluk modelleri sunmaktayız. Müşterilerimize sunabileceğimiz yağmurluk modellerini sıralayacak olursak;

 • Astarlı Yağmurluk

 • Ceket Yağmurluk

 • Kullan At Yağmurluk

 • Astarsız Uzun Yağmurluk

Yukarıda sıralanan yağmurluk modellerimizi sürekli olarak güncellemekteyiz. Böylece müşterilerimizin günlük olarak gelişen yağmurluk taleplerini anında karşılayabilmekteyiz.

Astarlı Yağmurluk Modellerimiz, 0,32 mm kalınlık ölçüsüne sahip, PVC Polyester veimperteks kumaştan üretilmiş olan fermuarlı pardesü tipi yağmurluklardır. Genel olarak 120 cm boy uzunluğunda olan bu ürünlerimizin kalite standartları uluslar arası kalite standartlarını taşımaktadır. Ceket yağmurlukürünlerimiz ise; Ceket yağmurluk ürünlerimiz ise; 0,14 m kalınlık ölçüsünde ceket tipi olarak üretilmiş olan oldukça kullanışlı modellerimiz arasında yer almaktadır.

Günlük pratik olarak kullanıma müsait olan kullan at yağmurluk modellerimiz, 0,2 mm, 03 mm ve 0,4 mm kalınlık ölçülerinde olan yağmurluklardır. Konserlerde ya da çeşitli etkinliklerde kullanılabilen bu yağmurluk modellerimiz, oldukça kullanışlı yağmurluk modelleri olarak tanımlanmaktadır. Astarsız uzun yağmurluk modellerimiz ise; genellikle 0,25 mm kalınlık ölçülerinde üretilmiş olan ve PVC malzemeden üretilmiş olan modellerimizdir. Modellerimizin tamamında farklı renk alternatifleri de bulunmaktadır.

Yağmurluk Modellerimizin Fiyatları

Firmamız tedarikçilerinden oldukça yüklü bir miktarda yağmurluk ürünlerini toptan olarak tedarik etmektedir. Bu durumun doğal sonucu olarak ise yağmurluk ürünlerini oldukça uygun fiyatlı olarak temin etmiş bulunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın bir sonucu olarak fiyatlarımızı mümkün olduğunca uygun fiyat aralıklarında tutmayı tercih etmekteyiz.

Bundan dolayı yağmurluk modellerimizin fiyatları oldukça uygun fiyatlı olmaktadır. Uygun fiyatlı üstelik kaliteli bir yağmurluk modeli mi istiyorsunuz? Öyleyse tam adresindesiniz. İnternet sayfamızdan ürünlerimizi ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca yağmurluk modellerimizi sürekli olarak güncellemekteyiz. Bu sayede çok daha fazla yağmurluk çeşidini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Dünya standartlarında üretilmiş olan ve oldukça kullanışlı ürünler olarak tanımlanan yağmurluk modellerimizi gün içerisinde kargoya verebiliyoruz.

Bol Seçenekli Yağmurluk Ürünlerimiz

İstisnai hava koşullarının oluştuğu durumlarda insanlar ek kıyafetlere ihtiyaç duymaktadır.Yağmurluk hava koşullarında ise yağmurluk ürünleri insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu yağmurluk model ve çeşitleri, yağmurluk - işçi yağmurluk, iş yapmurluğu oldukça fazladır. Bu doğrultuda sizlere sunmuş olduğumuz yağmurluk ürünlerimizi sıralayacak olursak;

 • Yağmurluk pardesü imperteks reflektörlü (Turuncu ve sarı)
 • Yağmurluk pardesü imperteks (sarı, lacivert, yeşil)
 • İmperteks takım yağmurluk
 • Tek kullanımlık yağmurluk
 • Izrasa PVS Pardesü Tipi Yağmurluk (NM01S, NM05ORJ, NM05SYH Modelleri)
 • 032 PVS yağmurluk
 • Izrasa tek kullanımlık yağmurluk
 •  032 PVC takım yağmurluk

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz yağmurluk çeşit modellerimiz sadece bunlarla da sınırlı değildir. Sitemizi ayrıntılı olarak incelendiğinizde karşınıza onlarca yağmurluk çeşit ve modellerinin çıktığını göreceksiniz. Ürünlerimizin tamamı kaliteli kontrollerinden geçmiş ürünlerdir. Yağmurlu hava koşullarında kullanıcıların ıslanmamasının ve yağmurdan korunmasının sağlanması hususunda yağmurluklarımız son derece balarılıdır.

Bu doğrultuda sadece günlük kullanımlara yönelik yağmurluk ürünlerini sunmuyoruz. Bununla birlikte iş yağmurluğu ve işçi yağmurluğu gibi pek çok farklı ürünü müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. İş yağmurluğu ürünlerimiz, işçilerin yağmurlu havalardan etkilenmesinin önüne geçmektedir. Bundan dolayı özellikle yağmurlu havalarda işçilerin etkin bir şekilde görevlerini yerine getirebilmeleri için işçi yağmurluğu ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yağmurluk ürünlerini müşterilerimize oldukça uygun fiyat koşullarında sunmaktayız. Toptan alımlarımız çok olduğu için, işçi yağmurluğu, iş yağmurluğu ya da tek kullanımlık yağmurluk gibi ürünleri çok daha uygun fiyat koşullarında müşterilerimize sunuyor. Bu noktada toplu alımlarda alım sayısının miktarına bağlı olarak müşterilerimize çok daha avantajlı bir fiyat seçeneği sunabiliyoruz. Ürünlerimizi aynı gün içerisinde kargoya vererek olabildiğinde hızlı bir şekilde ürünlerin tarafınıza ulaşmasına destek oluyoruz. Cazip fiyat koşullarımızdan ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
032 PVC TAKIM YAĞMURLUK
0.32 PVC TAKIM YAGMURLUK Renk:sarı,lacivert,yesil ..
IZRASA OXFORD TAKIM YAĞMURLUK
Özellikler Oxford PU kumaş Reflektif kumaş Astarlı 5 cm reflektif şerit Gizli kapşon Özel ça..
IZRASA OXFORD YAĞMURLUK
Özellikler Oxford PU kumaş Reflektif kumaş Astarlı 5 cm reflektif şerit Gizli kapşon 120 cm ..
IZRASA OXFORD YAĞMURLUK
Özellikler Oxford PU kumaş Reflektif kumaş Astarlı 5 cm reflektif şerit Gizli kapşon 120 cm ..
IZRASA OXFORD YAĞMURLUK TEK CEKET
Özellikler Oxford PU kumaş Reflektif kumaş Astarlı 5 cm reflektif şerit 90 cm boy Gizli kapş..
IZRASA PVC PARDESÜ TİPİ YAĞMURLUK -NM05ORJ
IZRASA PVC PARDESÜ TİPİ YAĞMURLUK -NM05ORJ   Özellikler 0,32 mm kalınlık PVC Polyester ..
IZRASA PVC PARDESÜ TİPİ YAĞMURLUK -NM05S
Özellikler 0,32 mm kalınlık PVC Polyester Fermuar + Çıtçıt Astarlı 120 cm boy Manşetlerde la..
IZRASA PVC PARDESÜ TİPİ YAĞMURLUK -NM05S
IZRASA PVC PARDESÜ TİPİ YAĞMURLUK -NM05SYH   Özellikler 0,32 mm kalınlık PVC Polyester F..
IZRASA PVC PARDESÜ TİPİ YAĞMURLUK -NM05SYH
Özellikler 190 gr / m2 PVC Polyester Reflektif kumaş Astarlı 5 cm reflektif şerit Manşetler ..
İmperteks Takım Yağmurluk
Kalınlık:0.18 mm Saglam ve hafifdir.iki parcadan olusur.     ..
Pardesü Yağmurluk | Izrasa Impertesk pardesu yağmurluk | 1 Koli 25 Adet
BELİRTİLEN FİYAT KOLİ FİYATIDIR. KOLİ İÇİ: 25 ADETTİR.  Pardesü Yağmurluk | Izrasa Impertesk p..
PVC Pardesü Yağmurluk
Polyester üzerine pvc kaplanarak su geçirmezliği arttırılmış  Teknik Açıklamalar √ PVC / Po..
Takım Yağmurluk | Izrasa Alt Üst Takım Impertesk yağmurluk | 1 Koli 25 Adet
BELİRTİLEN FİYAT KOLİ FİYATIDIR. KOLİ İÇİ: 25 ADETTİR.  Takım Yağmurluk | Izrasa Alt Üst Takım..
is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler