Kategoriler
 

İş Kıyafeti

İş Kıyafeti

İş sağlığı ve iş güvenliği alanındaki gelişmeler özellikle son zamanlarda İş kıyafeti kullanımını arttırmıştır. İster özel isterse de kamu da çalışanlar giydikleri iş elbisesi vasıtasıyla işyerlerinin özellikleri hakkında bizi bilgilendirmektedir. Oldukça iddialı olduğumuz İş kıyafeti fiyatları ile Perpa Ticaret Merkezinde bulunan firmamızda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Kaliteyi esas alan hizmet politikamızla beraber, büyük miktarlarda alım yapmamız sayesinde müşterilerimize, kaliteyi ucuza alabilme olanağı sağlamaktayız.  İş yerlerinin talepleri doğrultusunda ürün temin edebilmemiz de bizi alanda iyi bir konuma yükselten etkenlerdendir. Dünya kalite standartlarına uygun ürünlerimiz, sürekli güncellenen kataloglarla beğeninize sunuyoruz. Toptan ve perakende satışlarımızla küçük büyük tüm işyerlerine ihtiyacına kaliteli hizmet anlayışıyla cevap vermekteyiz.

50 yılı aşkın süredir iş elbisesi sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız, online satış hizmetleri ile müşterilerinin taleplerini anlık olarak görebilmektedir. Bu taleplere çok hızlı bir şekilde çözümler üretebilmektedir. Müşteri talep ve tavsiyeleri ile tecrübelerimizi bir araya getirerek, zaten geniş olan ürün portföyümüzü daha da işlevsel hale getirmekteyiz. Böylelikle daha donanımlı iş kıyafeti tasarımı yapabilmekteyiz. Artan zengin ve fonksiyonel iş kıyafeti katalogumuz, doğal olarak müşterilerimizin ilgi ve beğenisini çekmektedir. Çeşitli İş kıyafeti bedenleri ile müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimizi minimum 50 adet olacak şekilde temin edebilirsiniz. Uzun yıllar sektörde hizmet sunan deneyimli personelimiz sayesinde sizlerin tüm iş elbisesi taleplerinizi rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Özel üretim talepleri kabul edilmekte olup, 10-15 gün içerisinde teslim edilebilmektedir. Kataloglarda bulunan ürünler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilebilmektedir.

Çalışanın iş performansını olumlu bir şekilde etkilemesi iş elbisesinde aranan bir özelliktir. İşçinin rahat çalışmasını sağlaması da bu ürünlerin olmazsa olmazıdır. Tüm çalışma koşullarını göz önüne alarak ürünlerimizi çeşitlendirmeye devam ediyoruz. Soğuk hava şartlarında çalışanlarda oluşabilecek performans düşüşünü engellemek için polar iş kıyafetleri üretimi de yapmaktayız. Şıklıktan ödün vermeden üretilen ürünlerimiz iş kıyafeti bayan olsun bay olsun herkesin zevkine hitap edebilmektedir. Gündelik hayatta kullandığımız kıyafetlerde aradığımız şıklık, işlevsellik gibi özelliklerine ek olarak iş elbiselerinde aranan soğuktan, sıcaktan, darbelerden koruması özellikleri estetik bir biçimde sunulmaktaır. Stoklarındaki binlerce ürün çeşidiyle hizmet sunan firmamız, ürün taleplerini aynı günde kargoya teslim ederek hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Çalışanların güvenliğini sağlamak iş yeri sahiplerinin yasal yükümlülüklerindendir. Çalışma ortamında çoğunlukla çeşitli tehlikelerle karşı karşıya olan çalışanlarına sağlıklı bir çalışma ortamı hazırlamak; yasal olduğu kadar insani bir sorumluluktur. Firmamız sağlıklı ve güvenli çalışma koşullarına uyumlu ürünleriyle iş yeri sahiplerine avantaj sağlamaktadır.  Üzerine yapılacak firmayı tanıtan baskı ve yazılar, İş kıyafetleri dikimi konusunda tecrübe gerektiren ir husustur. Zengin modelleriyle bu konuda da önemli bir cazibe merkeziyiz. Online satış mağazamızdan diledikleri modellerden seçim yapan müşterilerimiz taleplerini firmamıza iletmektedir. Zengin modeller arasından seçilen iş kıyafetleri özenle hazırlanıp aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Artık müşterilerimize; hızlı, güvenli ve rahat bir alış verişin keyfini çıkarmak kalmaktadır.

Çok farklı sektörlerde hizmet sunan iş yerlerinin faaliyet alanlarına göre çok farklı risk faktörü bulunmaktadır. Her sektör çalışma alanına göre, İş kıyafeti al diye talimat verecektir. İş sağlığı ve güvenliği hususunun göz önünde bulundurulacağı önemli bir gerçektir. Çalışan iş yeri ortamında aşırı ısıya maruz kalıyorsa ısıya dayanıklı ve ısı geçirmeyen iş kıyafetleri tercih edilecektir. Yoğun nem ve suya maruz kalınacaksa, su geçirmez kıyafetler ön plana çıkacaktır. Vardiya sistemi var ve gece çalışılacaksa fosforlu ikaz yeleklerinin bulunması gerekecektir. Yerin altında çalışan bir madencinin kıyafeti de oranın şartlarına göre olmalıdır. Bunun yanında çalışanın çalıştığı biriminin bilinmesine yönelik kıyafetlerde bulunuyor. Özellikle hastanelerde bu durum söz konusudur.

Firmamız kaliteli, şık, dayanıklı, rahat çalışmaya elverişli, hemen hemen tüm sektörlere uygun iş kıyafetleri satışı yapmaktadır. Çok dikkatli çalışma performansıyla müşteri memnuniyeti hususunda oldukça iyi bir konumdadır. İş kıyafeti fiyat ve ödeme kolaylıkları firmamızın tercih edilmesinde etkili olmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimizin yanında kredi kartı ile yapılan ödemelerde 9 taksit seçeneği de sunuyoruz. Firmamızın müşteri memnuniyetini önceleyen hizmet anlayışıyla, kaliteli ve uygun fiyatlı iş elbiselerinden almak istiyorsanız firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler