Kategoriler
 

İş Önlüğü

İş Önlüğü

Günümüzde geniş bir kullanım alanına sahip olan İş önlüğü, iş elbiseleri kategorisinde önemli bir yer tutmaktadır. Kamu ve özel sektörde çokça kullanılıyor. Bu sektörde söz sahibi olan firmamız, geliştirdiği iş önlüğü modelleri ile alandaki firmaların içerisinde en üst sıraya yerleşmiştir. Kalitesi ve özgün modelleriyle firmamız, Perpa Ticaret Merkezinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Kalite ve nitelikli hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız yüklü miktarda alış veriş yaparak kaliteli ürünleri daha ekonomik bir şekilde müşterilerine sunuyor. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörün kıdemli firmalarından olmamız, söz konusu piyasa da hakkımızda olumlu referanslar sağlamıştır. Bu haklı referanslar, dünya çapında kaliteye sahip ürünlerimizi uygun fiyatlarla edinebilmemize olanak sağlamaktadır. 

50 yılı aşkındır içinde bulunduğumuz iş önlüğü sektöründe hizmet sunmaktayız. Yılların verdiği tecrübe şıklığından ödün vermeyen kadın müşterilerimizin de bizi tercih etmelerine olana sağlıyor. Kadın iş önlüğü dikimi, hassas bir konudur. Ürün tercihinde erkek müşterilere göre daha titiz olan kadın müşterilerimiz, kullanılacak iş önlüğü özellikleri ile beraber birçok talepte bulunmaktadırlar. Müşterilerinin istek ve taleplerini daima önceleyen bir firma olmamız, gelen talepler göre ürü temin yoluna gitmemizi gerektirmiştir. Bu da her geçen gün ürün yelpazemizin genişlemesine vesile olmaktadır. Her türlü değişim ve gelişime açık hizmet anlayışımızla sürekli yenilediğimiz ürün portföyümüz müşterilerimizin haklı olarak beğenisini çekmektedir. Sektörde uzun süredir çalışmakta olan deneyimli personelimiz sayesinde sizlerin tüm iş önlüğü taleplerinize kolaylıkla cevap verebiliyoruz.

Sektördeki deneyimlerimizi müşterilerimizde gelen taleplerle geliştirdiğimiz ürünlerimizin hem şık hem kullanışlı hem de daha ekonomik olması çok çaba gerektirmektedir. Belli bir deneyim gerektiren İş önlüğü dikimi, herkesin kolayca üstesinden gelebileceği bir şey değildir. Online satış hizmetleri ile müşterilerinin taleplerini anlık olarak görebilmekteyiz. Bu taleplere çok hızlı bir şekilde çözümler üretebiliyoruz. Çeşitli bedenlerdeki ürünlerimizi en az 50 adet olacak şekilde sipariş edebilirsiniz. Deneyimli personelimiz sayesinde, sizlerin tüm taleplerine cevap veriyoruz. Kataloglarda bulunan ürünlerinizi, sipariş verildiği gün kargoya teslim etmekteyiz. Özel üretim taleplerinizi ise taleplerinizi aldıktan sonra yaklaşık olarak on on beş gün gibi kısa bir sürede ürünlerinizi sizlere ulaştırıyoruz.

İnsan doğası gereği içinde kendini güvende, rahat ve şık hissedebileceği kıyafetler tercih etmektedir. Her bireyin farlı zevk ve tercihleri olduğu da atlanılmaması gereken bir gerçektir. Bu durum iş kıyafetleri içinde geçerlidir. “Zevkler ve renkler tartışılmaz” deyiminden hareketle firma olarak biz, zevkleri ve renkleri tartışmıyor; her zevke ve renge uygun iş kıyafetleri üreterek müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Her bedene uygun olabilecek iş önlüğü kalıbı tasarımları hazırlayıp siz değerli müşterilerimizin onayı ve beğenisine sunuyoruz. Gündelik hayatta kullandığımız kıyafetlerde aradığımız şıklık, işlevsellik gibi özelliklerine ek olarak iş elbiselerinde aranan soğuk ve sıcaktan koruması özellikleri estetik bir biçimde sunulmaktadır. Kullanıldığı iş ortamının mahiyeti de iş önlüğü tercihinde etkili olmaktadır.

Uzun gömlek tipinde olan önlükleri genelde sağlık çalışanları kullanmaktadır. Yerli yerinde olan cepleri ile çalışanların üzerinde taşımaları gereken cihazlar için oldukça işlevsel ürünlerimiz bu sektör çalışanları tarafından çok rağbet görmektedir. Beyazın tercih edildiği kıyafetleri farklı renk seçenekleri ile sunuyoruz. Çalışılan işin mahiyetine göre ürün satışlarımızda bulunuyor. Ağır işlerde çalışanlara daha koyu renk önlüklerimizle hizmet sunuyoruz. İlgili şartnamelere uygun üretilen ürünlerimiz iş önlüğü bayan ve bay olarak da değişkenlik göstermektedir. Öğretmenler, veterinerler eczacılar daha çok beyaz renkli ve cepleri olan ürünlerimizi tercih etmektedirler. Uzun yıllardır iş elbisesi sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız, online satış hizmetleri ile müşterilerinin taleplerini anlık olarak izlemekte ve bu taleplere çok hızlı bir şekilde çözümler üretebilmektedir.

Firmamız iş önlüğü teknik şartnamesi uygulamasına uygun, kaliteli, şık, dayanıklı, rahat çalışmaya elverişli, hemen hemen tüm sektörlere uygun iş kıyafetleri satışı yapmaktadır. Çok dikkatli çalışma performansıyla müşteri memnuniyeti hususunda oldukça iyi bir konumdadır. iş önlüğü fiyatları ve ödeme kolaylıkları firmamızın tercih edilmesinde etkili olmaktadır. 500 TL üzerindeki alımlarda kapıda ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Kapıda ödeme seçeneğimizin yanında kredi kartı ile yapılan ödemelerde 9 taksit seçeneği de sunuyoruz. Firmamızın müşteri memnuniyetini önceleyen hizmet anlayışıyla, kaliteli ve uygun fiyatlı iş elbiselerinden almak istiyorsanız firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. 

is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler