Kategoriler
 

İş Yağmurluğu

İş Yağmurluğu

Günümüzde insanlar çok farklı yerlerde çalışabilmektedir. Gerek kamu kurumları gerekse özel sektör çalışanları farklı ortamlarda görevlerini yapabilmektedir. Bu görev yerlerinin bazıları ofis, büro gibi kapalı alanlar olabildiği gibi bazıları da kapalı olmayan alanlardır. Yani çalışanların bir kısmı dışarıda çalışmak durumundadır. Dışarıda görev yapan personel, her türlü hava olayından etkilenmektedir. Bu hava olaylarında yağmur ya da kardan korunmak için iş yağmurluğu giyen personel, böylece ıslanmadan görevlerine devam etmektedir. Perpa Ticaret Merkezinde yer alan firmamız, iş yağmurluğu üretimi yapmaktadır. Yaklaşık 60 yıldır bu işi yapan firmamızın üretimlerinde birçok çeşit iş yağmurluğu modelleri bulunmaktadır. Bu ürünler, firmamız ilk elden müşterilerin sunulmaktadır. Bundan dolayı iş yağmurluğu fiyatları, dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygundur.

1960 yılından günümüze kadar faaliyetlerini bu sektörde sürdüren firmamız, yılların vermiş olduğu deneyimle üretimlerini sürdürmektedir. İş kıyafetleri yağmurluk çeşitleri açısından geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz firmamızı ziyaret ederek bu modeller arasından beğendiklerini seçmekte, eğer müşterilerimiz istedikleri gibi bir model bulamazlar ise ustalarımız kişiye özel kıyafet tasarımı yapmaktadır. Özel olarak üretilen kıyafetler en geç 10-15 gün içerisinde üretimi tamamlanarak müşterilerimize teslim edilmektedir. İş kıyafeti yağmurluk modellerinin üretimi en az 50 adet yapılmaktadır. Daha az yapılan siparişler maalesef kabul edilmemektedir. Verilen siparişten sonra, deneyimli personellerimiz en hızlı şekilde üretimi yapmaktadır. Siparişler, tamamlandığı gün kargoya verilerek müşterilerimize yollanmaktadır.

İş yağmurlukları, dışarıda çalışan personeller için çok önemlidir. Yağmur esnasında ıslanan personelin performansı düşecek ve bir noktadan sonra yağmur altında çalışmayı bırakmak zorunda kalacaktır. Bu durumlarda yağmurluklar büyük bir kurtarıcı olmaktadır. Fakat iş yağmurluğu seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Kullanılan kumaşın su geçirmeyecek kalitede ve kalınlıkta olması gerekmektedir. Ayrıca kullanılan dikişlerin de bu özelliği göstermesi gerekmektedir. Firmamız üretimlerinde bu konulara büyük önem vermektedir. Bunun sonucu olarak kumaşlarımız ve kullanmış olduğumuz dikişler, kesinlikle su geçirmez özelliktedir. Firmamızda üretilen iş yağmurluk erkek modelleri ve iş yağmurluk bayan modellerinde kullanılan kumaş ve dikişlerden, firmamız şimdiye kadar en ufak bir şikâyet almamıştır. Aksine müşterilerimizin geri dönüşleri hep olumlu olmuştur.

İş yağmurlukları, personeller tarafından kötü hava koşullarında kullanılmaktadır. Personeller bu yağmurlukları giydiklerinde çalışmaya devam etmektedir. Dolayısıyla bu yağmurlukların personelin çalışma hızını olumsuz etkilememesi gerekmektedir. Firmamız üretimlerinde bu konuyu dikkate almakta ve üretimlerini ona göre yapmaktadır. Çalışırken yağmurlukların personele rahatsızlık vermemesi için en uygun kumaş seçimleri yapılmaktadır. İş elbiseleri yağmurluk modelleri, bu kumaşlardan üretilmektedir. Böylece personelin çalışma hızına verilebilecek olumsuz etki en aza indirilmektedir. Firmamızın ürünlerinin bulunduğu katalogda, bütün çeşitlerimizi görülebilmektedir. Katalogdaki ürünlerin üretimlerinde bu kumaşlar kullanılmaktadır. Katalogdan yağmurluk seçerek sipariş verilebilmektedir. Firmamız aylık 100.000 adet üretim kapasitesi ile müşterilerimizin isteklerine rahatlıkla cevap verebilmektedir.

Firmamız iş güvenliği yağmurluk çeşitlerinin üretimini yapmaktadır. İş güvenliği yağmurluk modelleri, diğer yağmurluklardan farklı olarak daha rahat görülebilir şekilde üretilmektedir. Böylece yağmurlu bir ortamda personeli daha görünmesini sağlamakta ve güvenlik için gerekli tedbirlere katkı vermektedir. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan ustalarımız, uzun yıllardır bu sektörün içindedir. Bundan dolayı son derece tecrübeli olan ustalarımız, üretimlerini çağın gerektirdiği kalitede yapmaktadır. Firmamızda bulunan ürünlerimiz bundan dolayı hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Ayrıca firmamızın online satış mağazası da bulunmaktadır. Buradan da kolaylıkla sipariş verilebilmektedir. Online satış mağazamıza girerek ürünlerimiz incelenebilmekte ve özellikleri ile ilgili bilgi alınabilmektedir. Bu bilgiler çerçevesinde istenilen model sipariş edilmekte ve firmamız mümkün olan en kısa sürede üretimleri tamamlayarak müşterilerimize ürünlerini teslim etmektedir.

Farklı iş koşullarında görev yapan personeller için en önemli konu iş güvenliğidir. Normal zamanlarda alınan önlemlere ek olarak, farklı hava koşullarında alınması gereken ekstra güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi de kötü hava koşullarında personellerin daha rahat görünebilir olmasını sağlamaktadır. İş güvenliği yağmurluk modelleri, bunu rahatlıkla sağlamaktadır. Firmamız bu ürünlerin üretimlerini yıllardır yapmaktadır. Üretimlerin firmamız tarafından yapılmasından dolayı müşterilerimiz ilk elden bu ürünlere ulaşabilmektedir. Bundan dolayı fiyatlar çok daha uygun olmaktadır. Ayrıca firmamız ödeme konusunda da müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. 500 lira ve üzerindeki siparişlerde kredi kartına 9 taksit imkânı bulunmaktadır.

is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler