Kategoriler
 

Kullan At Beyaz Tulum

Kullan At Beyaz Tulum

İş güvenliği materyalleri satışı yapan firmamız, kullan at beyaz tulum satışı da yapmaktadır. Üstün kaliteli ürün ve hizmet sunarak müşterilerimizi güvenine layık olmaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin yükselen değerlerine paralel olarak ihtiyaç istek ve şartlarını müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda karşılamaya çalışıyoruz. Kullan at tulum, koruma dayanıklılık ve rahatlık gibi ihtiyaçlara cevap veren mükemmel birleşim kumaşlarının üretiminde kullanılan dokunmamış nowoven elyaf kumaştır. Kumaşlarımız, hiçbir avantaj kaybı yaşamaksızın yararlanılabilecek bir takım performans sunmaktadır. Misafir tulumu, kullan at tulum, tek kullanımlık tulum, kağıt tulum, ziyaretçi tulumu, non woven tulum olarak da adlandırılan kullan at tulum birçok alanda iş güvenliği ve iş kolaylığı sağlamaktadır.

Birçok alanda kullanılan kullan at iş tulumu, kullanıcılarına birçok kolaylık ve avantaj sağlar. Ürünlerimizin sağladığı söz konusu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

· Ürünlerimiz parçacıklara, sprey ve sıçrama tarzı etkilere karşı koruma sağlar.

·Yırtılma ve aşınmaya karşı çok dayanıklı olan ürünlerimiz, zor koşullarda da yapısını koruyabilmektedir. Böylelikle kullanıldığı sürece koruma performansında kayıp yaşanmaz.

·Çok hafif, yumuşak ve esnek yapısıyla, içinde çok rahat hareket edilebilmektedir. Hava ve su buharı geçirgen olduğu için kumaşın nefes almasına olanak verir.

·Ürünlerimiz sonsuz elyaftan yapılmakta olup, tiftiklenme gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır.

·Yüksek yoğunlukta saf polietilenden üretiliyor. Yapıştırıcı, dolgu, silikon ya da bağlayıcı içermediğinden Kontaminasyona uğramamaktadır.

-Ürünlerimizin kumaşlarının iki yüzü de anti statiktir. Doğru bir topraklama yapıldığı takdirde elektriklenme problemi yaşanmamaktadır.

·Kimyasal sıçramalara karşı dirençli ürünümüz, su bazlı kimyasal sıçramalara karşı dirençlidirler.

-Tamamen saf sonsuz elyaftan yapılmış oluğundan parçacık ve liflerin geçişine karşı önemli bir bariyer vazifesi görmektedir.

·Pürüzsüz yüzeyi sayesinde inorganik sıvıları iten kumaş, katı parçacıkların yapışmasına meydan vermemektedir.

Ürün modelleri

· 20 gram ince kumaştan üretilmiş kapüşon kenarı, beli, paçası ve kol ağzı lastikli ve önü fermuarlı model tek kullanımlık ucuz tulum olarak tanımlanmaktadır. Kumaş özelliği: hava geçirgen, su itici, alev geciktirici, partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz, hafif ve yumuşaktır. İstenilen her alanda kullanılabilen ürün, misafir tulumu olarak da kullanılmaktadır.

· 50 gram kumaştan üretilmiş kapüşon kenarı, beli, paçası ve kol ağzı lastikli, önü rahat giyip çıkarmak amacıyla 80 cm açılı fermuarlı, fermuar ağzı kilitli olup kendiliğinden açılmaz. Tek kullanımlık tulum olarak adlandırılmaktadır.

· 45 gram lamineli kumaştan üretilmiş, kapüşon kenarı, beli, paçası ve kol ağzı lastikli, önü rahat giyip çıkarmak amacıyla 80 cm açılı fermuarlı, fermuar ağzı kilitli olup kendiliğinden açılmaz. Tek kullanımlık su geçirmez tulum veya boya tulumu olarak adlandırıyor.

· 50 gram kumaştan üretilmiş kapüşon kenarı, beli, paçası ve kol ağzı lastikli, önü rahat giyip çıkarmak amacıyla 80 cm açılı fermuarlı, fermuar ağzı kilitli olup kendiliğinden açılmaz. Tek kullanımlık temizlik tulumu olarak adlandırılıyor.

· 50 gram kumaştan üretilmiş kapüşon kenarı, beli, paçası ve kol ağzı lastikli, önü rahat giyip çıkarmak amacıyla 80 cm açılı fermuarlı, fermuar ağzı kilitli olup kendiliğinden açılmaz. Hava geçirmez, su geirmez, partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz. Hafif ve yumuşaktır.  Müşterilerimiz istedikleri her an yanındayız.

Tek kullanımlık tulumlar özellikle üretim alanında hijyen ve üretim kalitesi açısından çok faydalı bir üründür. Bone, galoş, maske, çizme galoşu gibi diğer hijyen ürünleri ile birlikte kullanılıyor. Kalite temelli hizmet anlayışımızla sizlere sunduğumuz, tek kullanımlık tulumlar, genelde gıda, hayvancılık, sağlık, ilaç, ilaçlama ve veterinerlik gibi sektörlerde hijyen amaçlı olarak kullanılmaktadır. Kullan at tulum fiyatları konusunda iddialı olan firmamız yüklü miktarda ürün temin yapabilmeni avantajıyla müşterinin yüzünü güldürmektedir. Firmamız kaliteli, şık, dayanıklı, rahat çalışmaya elverişli, hemen hemen tüm sektörlere uygun iş kıyafetleri satışı yapmaktadır. Çok dikkatli çalışma performansıyla müşteri memnuniyeti hususunda oldukça iyi bir konumdadır. Kullan at iş tulumu fiyatları ve ödeme kolaylıkları firmamızın tercih edilmesinde etkili olmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimizin yanında kredi kartı ile yapılan ödemelerde 9 taksit seçeneği de sunuyoruz. Firmamızın müşteri memnuniyetini önceleyen hizmet anlayışıyla, kaliteli ve uygun fiyatlı iş elbiselerinden almak istiyorsanız firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler