Kategoriler
 

Mekap İş Ayakkabıları İle Ayaklarınız Koruma Altında

Mekap İş Ayakkabıları İle Ayaklarınız Koruma Altında

İş ve işçi sağlığı açısından çalışma ortamlarında kullanılan malzemelerin güvenli olması oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu konuda iş ve işçi sağlığı uzmanları çalışma ortamında ortaya çıkabilecek kaza risklerini belirleyerek bu riskleri ortadan kaldırma amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Çalışanların kazalar sırasında en çok yaralandıkları organ olan ayakların korunması için ayakkabı tasarımları yapılmaktadır. Bu ayakkabılar darbelere, aşırı sıcaklığa, aşırı soğuğa, kimyasal maddelere karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Mekap iş ayakkabıları bu alanda üretilen ve en çok satılan iş ayakkabıları olarak bilinmektedir. Firmamız tarafından satışı yapılan Mekap iş ayakkabısı çalışma ortamındaki risklere göre tasarlanmış olan farklı özelliklere sahip ürünler olarak müşterilerimizin hizmetindedir. Bu ürünlerin ayakları koruma performansı oldukça yüksektir. Ayağa gelebilecek her hangi darbenin veya zarar verebilecek bir maddenin ayağa zarar vermemesi için oldukça dayanıklı ve korumalı yapılmıştır. Mekap iş ayakkabıları oldukça uzun zamandır ülkemizde iş ayakkabıları alanında üretim yapmaktadır. Bu markanın ürünleri her iş alanında güvenle kullanılabilecek ürünlerdir. Firmamız tarafından satışı yapılan bu marka ayakkabılar Perpa Mekap iş ayakkabısı satış mağazasında müşterilerimizle buluşuyor.

Mekap İş Ayakkabılarının Sahip Olduğu Özellikler Nelerdir?

Güvenli ayakkabı denildiğinde akla insan ayağını koruyan ve iş ortamlarında ayakların zarar görmemesi için özel olarak tasarlanan ayakkabılar akla gelmektedir. Mekap iş ayakkabıları iş güvenliği için ayakkabıların sahip olması gereken özellikleri bünyesinde taşımaktadır.  İş ayakkabılarında bulunması gereken standartlar aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

Burun Darbe Dayanımı olmayan Ayakkabılar (EN ISO 20347 İş Ayakkabıları)

01 :   Şok Emici Topuk Bölgesi, Anti statik özellik

01 P : Şok Emici Topuk Bölgesi , Çelik Ara Taban, Anti statik özellik

02 :   Şok Emici Topuk Bölgesi, Suya Dirençli, Anti statik özellik

03 :   Şok Emici Topuk Bölgesi, Suya Dirençli, Çelik Ara Taban, Anti statik özellik

200 joule - Çelik Darbe Dayanımı(EN ISO 20345 Güvenlik Ayakkabıları)

SB : Temel Güvenlik

S1 : Şok Emici Topuk Bölgesi, Anti statik özellik, Yağa Dayanıklı Taban

S1 P : Şok Emici Topuk Bölgesi, Anti statik özellik, Yağa Dayanıklı Taban, Çelik Ara Taban

S2 : Şok Emici Topuk Bölgesi, Anti statik özellik, Yağa Dayanıklı Taban, Suya Dirençli

S3 : Şok Emici Topuk Bölgesi, Anti statik özellik, Yağa Dayanıklı Taban, Suya Dirençli , Çelik Ara Taban

Güvenlikli ayakkabı standartlarında kullanılan ortak semboller şunlardır.

P : Çelik ara taban özelliği(1100 kg'a kadar geçirgenlik direnci)

C : Elektrik direnci 100 KiloOhm'a kadar olan ayakkabılar (iletken ayakkabı)

HI : Sıcaklığa karşı izolasyon özelliği

A : Antistatik ayakkabı (elektrik direnci 0.1 - 1000 MegaOhm arası)

CI : Soğuğa karşı izolasyon özelliği

HRO : Isıya dirençli taban özelliği (300ºC'ye kadar)

WRU : Suya dayanıklı ayakkabı yüzeyi

E : Topuk bölgesinin enerji abzorbsiyonu

ESD : Elektrostatik boşalım özelliği

Bütün bu standartlara uygun olarak tasarlanan Mekap iş ayakkabıları farklı mevsimler ve çalışma alanları için farklı tasarımlar halinde üretilmektedir. Bu ürünlerin satışı firmamız tarafından yapılmaktadır. Özellikle toplu satışlarda oldukça uygun indirimlerin söz konusu olduğu firmamız bu ürünlerin toplu satışını işyerlerine yapmaktadır.

Mekap İş Ayakkabılarının Modelleri

Mekap ayakkabılar ülkemizde iş güvenliği sağlayan ayakkabı üretiminde önde gelen markalardandır. Mekap iş ayakkabıları onlarca farklı özelliğe sahip ürünler olarak farklı modellerle müşterilerimizin karşısına çıkmaktadır. Bu farklı modeller,  Mekap çelik burunlu iş ayakkabısı, Mekap kompozit burun ayakkabı, Mekap çelik taban ayakkabı, Mekap iş botları, Mekap mühendis ayakkabıları gibi farklı özelliklere sahip iş ayakkabıları olarak piyasada bulunmaktadır.  Bu ayakkabı modellerine bakıldığı zaman her birinin ayağın farklı bir noktasını korumaya yönelik tasarlandığı görülmektedir. Bu ayakkabı modelleri içinde bot özelliğine sahip ayakkabılar yanında yazlık sandalet tipi Mekap ayakkabılar da bulunmaktadır. Bütün bu ayakkabı modellerine firmamızın Perpa’da bulunan satış mağazasında ulaşılabileceği gibi internet sitesinden de online alışveriş yapılması mümkündür.  Müşterilerimiz tüm model ve renklerdeki Mekap iş yakkabıları bu iki yoldan biri aracılığıyla bulabilir ve satın alabilirler. Bu ürünlerin satışında toplu sipariş verilmesi ayakkabıların belirtilen fiyatın çok çok altında bir fiyata satın alınması demektir. 

is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler