Kategoriler
 

2 YATAY,2 DİKEY ŞERİTLİ SARI İKAZ YELEĞİ

2 YATAY,2 DİKEY ŞERİTLİ SARI İKAZ YELEĞİ
 
İstanbul Perpa da İş Elbiseleri, İş Güvenliği Malzemeleri
Firmamız Onlinesatınal Bilgi Teknolojileri Perpa Ticaret Merkezinde Yer almaktadır. Yüzlerce üründe Toptan ve Parekende stoktan aynı gün teslim şeklinde online satış yapmaktadır.

İş Elbiseleri ve İş Güvenliği Ekipmanları
Perpa iş kıyafetleri,iş elbiseleri,iş kıyafetleri satış mağazası 0850 677 10 20 & 0212 931 65 66 & 0545 940 30 46 Numaralardan bizleri arayarak veya satis@perpaiskiyafetleri.com mail adresimize mail atabilirsiniz.Toplu ve özel alımlarınız için Lütfen mail atınız.

2 YATAY,2 DİKEY ŞERİTLİ SARI İKAZ YELEĞİ

 

2 YATAY,2 DİKEY ŞERİTLİ SARI İKAZ YELEĞİ

ÜRÜN KALİTEMİZ 1 SINIF 120 GR %100 RAŞEL KUMAŞTAN ÜRETİLMİŞTİR.2 ADET YATAY ŞERİT , 2 DİKEY ŞERİT REFLEKTÖR BULUNMAKTADIR.

 

500 ADET ALIM TALEPLERİNDE İSTENEN HER TARZ ÜZERİMİNİ YAPABİLİRİZ. PİYASADAKİ STANDART ÜRÜNLERDEN ÇOK ÇOK KALİTELİDİR.

FİRMAMIZ İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ SATIŞI YAPMAKTADIR. TÜM ÜRÜN GRUPLARINA FİRMAMIZDAN ULAŞABİLİR AYRICA SAHİBİNDEN ÜZERİNDEN TALEPLERİNİZİ BİZE BİLDİREREK ALIMLARINIZI BURADAN DA YAPABİLİRSİNİZ.

REFLEKTÖRLÜ YELEKLER SİZLERİN GECELERİ DE GÖRÜNÜR OLMANIZI SAĞLAR. REFLEKTÖRLÜ YELEKLER GECE İÇİN DEĞİL GÜNDÜZ DE KUMAŞINININ FOSFORLU OLMASI SEBEBİ İLE GÖRÜNÜR OLMANIZI SAĞLAR.

REFLEKTÖRLÜ YELEKLER HER ZAMAN GÖRÜNÜR OLMANIZI SAĞLAMAKTADIR. GÜNDÜZ FOSFORLU KUMAŞI SAYESİNDE GECE İSE ÜZERİNDEKİ REFLEKTÖRLÜ ŞERİTLER SAYESİNDE FARKEDİLMENİZİ SAĞLAR.

 

 

 50 MM REFLEKTÖR BANTLI ? YÜKSEK GÖRÜNÜRLÜK SAĞLAYAN FLORESANLI RENKTE ? GÜNEŞTEN VE KIŞ KOŞULLARINDAN ETKİLENMEZ

Ürün kalitemiz 1 sınıf 120 gr  %100 Raşel  kumaştan üretilmiştir.2 adet yatay Şerit Reflektör bulunmaktadır.500 adet alım taleplerinde istenen her tarz üzerimini yapabiliriz. Piyasadaki standart ürünlerden çok çok kalitelidir.

Firmamız İş güvenliği malzemeleri satışı yapmaktadır. Tüm Ürün Gruplarına firmamızdan ulaşabilir ayrıca SAHİBİNDEN üzerinden taleplerinizi bize bildirerek alımlarınızı buradan da yapabilirsiniz.

Reflektörlü yelekler sizlerin geceleri de görünür olmanızı sağlar. Reflektörlü yelekler gece için değil gündüz de kumaşınının fosforlu olması sebebi ile görünür olmanızı sağlar.

Reflektörlü yelekler her zaman görünür olmanızı sağlamaktadır. Gündüz fosforlu kumaşı sayesinde gece ise üzerindeki reflektörlü şeritler sayesinde farkedilmenizi sağlar.

 

ÜRÜNLERİMİZ 80 GR. RAŞEL KUMAŞTAN ÜRETİLMİŞTİR. ÜZERİNDE ÇİFT REFLEKTÖR BULUNMAKTADIR. 25 YIKAMA GARANTİLİ YÜKSEK KALİTEDE FOSFOR REFLEKTÖRE SAHİPTİR.

FİRMANIN İSTEĞİNE GÖRE ÖZEL ÜRETİM YELEK YAPILMAKTADIR. ÖZEL İSTEK VE BASKI UYGULAMALARI YAPILMAKTADIR. İSTENEN ÖZELLİK VE BASKIYA GÖRE FİYAT DEĞİŞMEKTEDİR.

FARKLI İŞ ELBİSELERİ VE İŞ EKİPMANLARINDA DA BİZLERİ ARAYARAK YADA MESAJ ATARAK TEKLİF ALABİLİRSİNİZ.

ÜRÜNLERİNİZ ANLAŞMALI KARGOMUZ SÜRAT KARGO İLE GÜVENLE SİZE ULAŞTIRILMAKTADIR.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler