Kategoriler
 

Portwest İş Ayakkabıları Ve İş Güvenliği

Portwest İş Ayakkabıları Ve İş Güvenliği

Çalışma hayatında çalışanların işyerlerinde yaşadığı bazı kazalar çalışanların sağlığını tehdit etmektedir. Bu sebeple çalışma ortamlarında işyeri sahiplerinin alması gereken bazı tedbirler bulunmaktadır. Bu alınması gereken tedbirlerin resmi olarak belirlenmiş bazı standartlara uyması gerekmektedir. İşyeri sahibinin kontrolünde çalışanların kıyafetleri ve ayakkabıları kişisel güvenlik için özel olarak tasarlanmaktadır. Bu ürünler içinde ayakkabı modellerinden Portwest iş ayakkabıları, kullanıcılarının ayak güvenliği için oldukça kaliteli ürünlerden ve güvenlikli olarak üretilmektedir. Bu ayakkabılar özel tasarımları sayesinde yüksek sıcaklığa karşı ve soğuk ortamlarda dayanıklı, suya karşı korumalı ve darbelere karşı ayakları koruma özelliklerine sahip bulunmaktadır. Çalışma ortamlarında meydana gelebilecek tehlikeli durumlar göz önünde bulundurularak tasarlanan Portwest iş ayakkabıları, kullanıcılarına sağlıklı çalışma imkanı tanımaktadır. Bu marka ayakkabıların satış noktası olan firmamız online olarak ve Perpa Portwest iş ayakkabısı satış mağazası olarak müşterilerimize hizmet vermektedir. Sitemizde tek ürün satış fiyatı verilmektedir. Toplu satışlarda uygun iskontolar yapılarak oldukça uygun fiyatlarla Portwest marka ayakkabılar satışa sunulmaktadır. Bu ayakkabıların her türlü dayanıklılık testi yapıldığı için satın alınan ürünler kullanıma hazır ve belirlenen özellikleri bünyesinde barındıran ürünlerdir.

Portwest İş Ayakkabılarında Standartlara Uygunluk

İşyerlerinde yapılan işin özelliğine göre çalışanların karşılaşabileceği kazalar önceden iş güvenliği uzmanlarınca belirlenmektedir. Bu tehlike arz eden durumların ortadan kaldırılması ve çalışanın güvenliğinin sağlanması için işyerinde ve çalışan üzerinde bazı tedbirlerin alınması gerekmektedir. Bu konuda uzmanların işverene sunduğu ve resmi olarak yapılması gerekenler raporu ile işyerinde ve çalışanların kıyafetlerinde özel bazı çalışmalar yapılması gerekmektedir. Kanunların belirlediği bu standartlara uygun kıyafet ve ayakkabı tasarımı yapan firmalardan işyeri ortamına uygun olanlar işveren tarafından çalışanların kullanılması için satın alınır. Bu ürünlerden Portwest iş ayakkabıları resmi olarak belirtilen standartlara uygun olarak tasarlanarak firmamız tarafından satışla sunulmaktadır. Ayakkabıların sahip olması gereken standartlar şu şekilde belirlenmiştir:

P : 1100 kg’a kadar geçirgenlik direnci (Çelik ara taban)
C : iletken ayakkabı (Elektrik direnci 100 KiloOhm’a kadar)
HI : Sıcaklığa karşı izolasyon özelliği
A : elektrik direnci 0.1 – 1000 MegaOhm arası (Antistatik ayakkabı)
CI : Soğuğa karşı izolasyon özelliği
HRO : 300ºC’ye kadar ısıya dirençli taban
WRU : suya dayanıklı ayakkabı yüzeyi)
E :  topuk bölgesinin enerji abzorbsiyonu
ESD : elektrostatik boşalım özelliği

· EN ISO 20345 güvenlik ayakkabılarının standartları(200 joule – Çelik Darbe Dayanımı)

SB : Temel Güvenlik

S1 : Anti statik özellik, Şok Emici Topuk Bölgesi, Yağa Dayanıklı Taban kısmı

S1 P : Anti statik özellik, Şok Emici Topuk Bölgesi, Yağa Dayanıklı Taban kısmı, Çelik Ara Taban bölümü

S2 : Anti statik özellik, Şok Emici Topuk Bölgesi, Yağa Dayanıklı Taban özelliği, Suya Dirençli kısım

S3 : Anti statik özellik, Şok Emici Topuk Bölgesi, Yağa Dayanıklı Taban özelliği, Suya Dirençli kısım , Çelik Ara Taban özelliği

· EN ISO 20347 İş ayakkabıları ( Burun darbe dayanımı olmayan )

01 : Anti statik özellik, Şok Emici Topuk Bölgesi

01 P : Anti statik özellik, Şok Emici Topuk Bölgesi , Çelik Ara Taban özelliği

02 : Anti statik özellik, Şok Emici Topuk Bölgesi, Suya Dirençli bölüm

03 : Anti statik özellik, Şok Emici Topuk Bölgesi, Suya Dirençli kısım, Çelik Ara Taban özelliği

Bütün bu özelliklerin bir arada bulunduğu Portwest iş ayakkabıları firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Standartlara uygun olarak hazırlanan bu ürünler işçi sağlığı açısından oldukça önemli malzemeler arasında yerini almıştır.

Portwest İş Ayakkabı Modelleri

İş ayakkabı modellerli içinde dayanıklılığı ve farklı tasarımlarıyla dikkatleri çeken Portwest iş ayakkabıları oldukça fazla satışı yapılan ürünler arasında yer almaktadır. Bu markanın farklı modelleri arasında Portwest iş ayakkabıları, Portwest iş ayakkabısı, Portwest çelik burunlu iş ayakkabısı, Portwest kompozit burun ayakkabı, Portwest çelik taban ayakkabı, Portwest iş botları, Portwest mühendis ayakkabıları bulunmaktadır. Her biri kendi alanında en kaliteli ürünler olarak bilinmektedir. Firmamız tarafından toptan fiyatına uygun indirimler yapılmaktadır. Perpa Portwest iş ayakkabısı satış mağazasında bütün bu modelleri bulmanız ve satın almanız mümkündür. Portwest iş ayakkabıları iş güvenliği alanında hassas davranan şantiyeler, inşaat firmaları ve fabrikalar tarafından topluca satın alınmaktadır. Bu ürünlerin internet sitesinde bulunan fiyatları tek ürün üzerinden fiyat olarak belirlenmektedir. Toplu alımlarda indirim söz konusudur.

is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler