Kategoriler
 

Bol Seçenekli Yağmurluk Ürünlerimiz

Bol Seçenekli Yağmurluk Ürünlerimiz

İstisnai hava koşullarının oluştuğu durumlarda insanlar ek kıyafetlere ihtiyaç duymaktadır. Yağmurlu hava koşullarında ise yağmurluk ürünleri insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu yağmurluk model ve çeşitleri oldukça fazladır. Bu doğrultuda sizlere sunmuş olduğumuz yağmurluk ürünlerimizi sıralayacak olursak;

·Yağmurluk pardesü imperteks reflektörlü (Turuncu ve sarı)

·Yağmurluk pardesü imperteks (sarı, lacivert, yeşil)

·İmperteks takım yağmurluk

·Tek kullanımlık yağmurluk

·Izrasa PVS Pardesü Tipi Yağmurluk (NM01S, NM05ORJ, NM05SYH Modelleri)

·032 PVS yağmurluk

·Izrasa tek kullanımlık yağmurluk

·032 PVC takım yağmurluk

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz yağmurluk çeşit modellerimiz sadece bunlarla da sınırlı değildir. Sitemizi ayrıntılı olarak incelendiğinizde karşınıza onlarca yağmurluk çeşit ve modellerinin çıktığını göreceksiniz. Ürünlerimizin tamamı kaliteli kontrollerinden geçmiş ürünlerdir. Yağmurlu hava koşullarında kullanıcıların ıslanmamasının ve yağmurdan korunmasının sağlanması hususunda yağmurluklarımız son derece balarılıdır. Bu doğrultuda sadece günlük kullanımlara yönelik yağmurluk ürünlerini sunmuyoruz. Bununla birlikte iş yağmurluğu ve işçi yağmurluğu gibi pek çok farklı ürünü müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. İş yağmurluğu ürünlerimiz, işçilerin yağmurlu havalardan etkilenmesinin önüne geçmektedir. Bundan dolayı özellikle yağmurlu havalarda işçilerin etkin bir şekilde görevlerini yerine getirebilmeleri için işçi yağmurluğu ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yağmurluk ürünlerini müşterilerimize oldukça uygun fiyat koşullarında sunmaktayız. Toptan alımlarımız çok olduğu için, işçi yağmurluğu, iş yağmurluğu ya da tek kullanımlık yağmurluk gibi ürünleri çok daha uygun fiyat koşullarında müşterilerimize sunuyor. Bu noktada toplu alımlarda alım sayısının miktarına bağlı olarak müşterilerimize çok daha avantajlı bir fiyat seçeneği sunabiliyoruz. Ürünlerimizi aynı gün içerisinde kargoya vererek olabildiğinde hızlı bir şekilde ürünlerin tarafınıza ulaşmasına destek oluyoruz. Cazip fiyat koşullarımızdan ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler