Kategoriler
 

YDS İş Ayakkabısı Ürünlerimiz

YDS İş Ayakkabısı Ürünlerimiz

YDS iş ayakkabısı ürünleri, iş emniyetinin sağlanması açısından oldukça önemli ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Bu noktada kompozit burunlu iş ayakkabılarından tutunda darbelere dayanıklı ayakkabılara varıncaya kadar pek çok farklı iş ayakkabı modellerinden söz etmek mümkün olmaktadır. Kompozit burunlu iş ayakkabılarının 2000 joile kadar koruma sağladığı düşünüldüğünde YDS iş ayakkabısı ürünlerinin ne kadar dayanıklı olduğu görülebilmektedir. Bunun yanı sıra YDS iş ayakkabısı modellerinin yırtılmaya ve aşınmaya karşıda oldukça dayanıklı olduğu da bilinmektedir. Firmamız YDS iş ayakkabıların hemen her modelini müşterilerine sunmaktadır.

YDS iş ayakkabısı ürünlerimiz, Anti Statik çift yoğunluğu poliüretan tabanlı olarak üretilmiştir. Poliüretan taban teknolojisinin oldukça gelişmiş bir teknoloji olduğu da bilinmektedir. YDS iş ayakkabılarının bu özelliği ise ayakkabının yanıcı ya da parlayıcı maddelere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca dış taban ve ara tabanlarının titreşimlere ve hafif şoklara dayanıklı bir özelliğe sahip olduğu bu ayakkabılar, iş emniyetinin sağlanmasında da oldukça etkili olmaktadır. Firmamızın EN ISO 20344 standardına sahip olarak üretilmiş olan YDS iş ayakkabısı modellerini oldukça uygun fiyat seçeneklerinde müşterine sunduğu bilinmektedir. Bu sayede firmamızdan iş ayakkabısı satın alan müşterilerimiz, firmamızın hizmetlerinden memnun kalmaktadır.

Firmamızın kullanıcılara sunduğu YDS iş ayakkabısı modelleri, darbelere karşı dayanıklı, şok emici topuklar, yağa, yanmaya ve delinmeye karşı taban ve kaymaya karşı dirençli taban gibi pek çok önemli özelliğe sahiptir. Bu sayede hem konforu hem de emniyeti içerisinde barındıran bu ürünlerimiz, kullanıcıların yüksek ölçüde beğenisini kazanmaktadır. Ayrıca firmamızda YDS iş yakkabısı modellerinin hemen hepsinin bulunuyor olması, müşterilerimizin aradıkları modelleri firmamızda çok pratik bir şekilde bulmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ürünlerimizin tamamı tedarikçilerimizin garantisi altındadır.  Ayrıca firmamızdan satın aldığını YDS iş ayakkabısı ürünleri aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. 

is Elbiseleri ve isguvenlik Malzemeleri is elbiseleri is Guvenlik Malzemeleri Online Satis Magazasi

Telif Hakkı © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital Pazarlama Ajansı

HaberlerHaberler