• Pazartesi - Cuma: 10.00 - 20.30
Genel İş Elbiseleri

Genel İş Elbiseleri

İş Kıyafetleri


İş kıyafetleri, firmaların çalışanları için hazırlatmış olduğu, mesai saatleri içerisinde giymeleri zorunlu olan kıyafet çeşididir. Bu ürünler, büyük bir titizlikle ve özveri ile hazırlanır. Firmamız bu alanda faaliyet göstermekte olup, her türlü modeli sizlere sunar.
İş kıyafetleri hazırlanırken petrol ürünleri karışmamış kumaşlar kullanıyor olmamız, tehlikeli işlerde çalışanları düşündüğümüz içindir. Böylece yüksek güvenlikli ürünler imal etmiş oluyoruz. Soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklı olan ürünlerimiz, piyasada bulunun her çalışma alanı için özel olarak üretilir. Renk, model, ek özellikler gibi noktalar tamamen iş yeri sahibine aittir. Verilen özelliklere göre her ürün ayrı ayrı imal edilir.

İş Kıyafetlerinin Özellikleri


Çalışma alanında kullanılması zorunlu olan iş kıyafetleri, birçok özelliği bünyesinde barındırmalıdır. Sağlıklı kumaşlardan imal edilmelidir. Gece vardiyası olan iş yerleri için fosforlu bantlar ile oluşturulmuş kıyafetler yapılır. Firmamız, her detayı ince fikirle düşünerek imal eder. Böylece çalışanların güvenliğini ön planda tuttuğumuzu gösteriyoruz.
Firmaların isteğine göre firma ismi ve logosu ile baskılı ürünler imal edilir. Bu kıyafetlerde baskının büyüklüğü firmanın tercihi oranında yapılır. İş kıyafetlerinde yangın ya da yüksek sıcaklıkta çalışanlar için de korumalı ürünler imal edilir. Firmamızdan bu ürünleri temin etmek için müşteri hizmetleri çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Toplu alımlarınız için fiyat teklifi sunmak için e posta adresimize mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.

× WhatsApp Destek